Karate klub Centar na Tigar kupu: Franka Jerkin zlatna u Sisku, srebrni Antonio Brletić poražen u neizvjesnom finalu
Zapažene rezultate na turniru Tigar kup održanom u Sisku ostvarili su i mladi predstavnici velikogoričkog karate kluba Centar!
Franka Jerkin je u konkurenciji djevojčica od 11 i 12 godina, u kategoriji do 34 kilograma, poslije četiri teške borbe osvojila zlatnu medalju te je tako potvrdila svoj veliki talent, nakon što je na prošlom prvenstvu Hrvatske osvojila brončanu medalju.
Antonio Brletić borio se u uzrastu dječaka od 13 i 14 godina, u kategoriji do 44 kilograma. U dvije borbe je slavio, a u finalnom okršaju za zlato izgubio je u završnici, nakon što je dominirao i imao pobjedu u rukama do pred sam kraj.

"Antonio također pokazuje velik napredak i od oboje naših predstavnika na skorašnjem prvenstvu Hrvatske za mlađe uzraste očekujemo dobre rezultate," poručili su nam iz karate kluba Centar.
Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"