Kurilovčani nastavljaju 'gaziti': Sedlaček i Banić osigurali slavlje i kod HAŠK-a!

14.09.2024. / Damir Žbulj

Nakon sjajnog starta u novu sezonu i dvije prvenstvene pobjede, kao i uspješnog otvaranja natjecanja u Kupu Nogometnog saveza Zagrebačke županije, nogometaši Kurilovca slavili su i na gostovanju kod zagrebačkog HAŠK-a!

Kurilovčani su poveli nakon desetak minuta igre u nastavku, kad je Luka Sedlaček realizirao kazneni udarac, dok je na konačnih 0:2 postavio Ante Banić u samoj završnici dvoboja...

Banić je u igru ušao pola sata prije kraja, umjesto Elijaha, a u početnoj postavi bili su još i Leon Išek, Jakov Caganić, Mijo Šarić, Fran Vujnović, Luka Sedlaček, Antonio Novak, kapetan Stjepan Završki, Fabijan Starčević, Demis Seo Salihović i Dario Banić. Trener Harambašić je priliku dao i Josipu Jurju Radočaju, Vitu Verini te Davidu Prširu i Jurici Žlebečiću, na ulasku u sudačku nadoknadu.

U trećem kolu slavio je i Dinamo iz Odranskog Obreža, na gostovanju u Vrapču, a jedini pogodak na utakmici zabio je Luka Pavlak, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Za Plave lavove igrali iz Obreža igrali su Zlatko Šolčić, Luka Kostelec, Josip Brkić, kapetan Josip Ćorić, Bruno Bogdanović, Danijel Savičić, Antonio Crnković, Ivan Bukovac, Vedran Puntar, Josip Alić, Luka Pavlak te Domagoj Halama, Deni Bencetić, Vito Žgela, Mateo Putak i Eric Bazira.

Idući izazov za Kurilovec u 3. NL Centar bit će domaći dvoboj s Ponikvama, u subotu od 16.45 na Udarniku, dok Dinamovci moraju na gostovanje u Krapinu.