Kurilovec opet primio tri komada, na Krčevini u Obrežu igra se lokalni derbi Dinama i Lukavca

30.03.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca svoj su dvoboj 22. kola 3. NL Centar odigrali na Veliki petak, bez rezultatskog uspjeha, jer su Ponikve slavile na Udarniku sa sigurnih 3:0.

Fajdiga je probio domaću obranu nakon pola sata igre, a osam minuta kasnije je Bruno Žejavac usmjerio ovaj dvoboj. Imali su gosti u finišu prvog dijela i kazneni udarac, kojeg nisu iskoristili, dok je u završnici susreta Ante Kraljević postavio konačni rezultat...

U prvih 11 ili su Mislav Janko Tor, Mijo Šarić, Marko Drezga, Ivan Knežić, Antonio Ćosić, Luka Sedlaček, Elijah Chikwado, Ivan Pušić, Jurica Žlebečić, kapetan Stjepan Završki i Vilim Blagoev, a s klupe su početkom nastavka ušli Lukavečki i Čurek te Bolješić, desetak minuta prije kraja. Momčad Stjepana Bašića je pet utakmica bez pobjede, a posljednja dva dvoboja izgubila je s identičnih 3:0. U idućem kolu na Udarnik stiže Dinamo iz Odranskog Obreža.

Upravo će se u Odranskom Obrežu ove subote od 16 sati igrati susjedski derbi Dinama i Lukavca!

Lukavec je izgubio posljednje dvije utakmice, dok Dinamovci u zadnja tri susreta imaju dva poraza i remi. Obje ekipe nadaju se dobroj utakmici, pravoj nogometnoj atmosferi i povratku pozitivnim rezultatima.