Kurilovec starta 15. srpnja
06.07.2019. / Sportska redakcija
Trener kurilovečkog trećeligaša Perica Vidak bez nogometa ne može ni dok je na zasluženom odmoru. Iako je do početka priprema ostalo još desetak dana, uvijek fer i korektni mladi trener obavijesti nas je o najnovijim događanjima iz Kurilovca.
-Za sada su nas napustili vratari Demo i Jelavić, te Desput, Perić, Velić i Čurek. Došla su nam četiri najbolja juniora Gorice; -Borovac, braća Posavec i Stiplošek te kvalitetan mladi vratar Luka Bogović, kojeg smo ciljano dovodili. Radi se na još dva dolaska igrača, a trebao bi nam pristupiti i napadač Petar Bandić iz Zrinjskog- informirao je trener Perica Vidak.
Početak priprema za novu sezonu je 15. srpnja, a tijekom pripremnog perioda odigrat će se više jačih prijateljskih utakmica.
Zadnje objavljeno
Najveći i najljepši osmijeh Maksimira: Ivane, znaj da nema predaje!
Tradicionalni simpozij "Sigurnost hrane i zaštita potrošača" ovaj petak u Pučkom otvorenom učilištu
Još jedan plasman na WorldSkills Croatia: Maturant Strukovne škole Luka Smolčić pokazao zavidno znanje i kvalitetu struke
Harambašić: Kad zaradite pljesak na Maksimiru morate biti ponosni i zadovoljni
Za spas vatrogastva na bregima: Dubranec poziva na sastanak o osnivanju jedinstvenog DVD-a
Dan koji se pamti...