Kurilovec stigao do prvog slavlja protiv Grlićeve Bistre, Lukavec minimalno poražen

23.09.2021. / Damir Žbulj

U šestom kolu 3. HNL Središte Kurilovec je napokon stigao do svoje prve ovosezonske pobjede! Na Udarnik je stigla Bistra, koju s klupe vodi gorički strateg Damir Grlić Cico, a bio je to baš suparnik po mjeri za mladu ekipu trenera Harambašića, koja je pokazala kako se pametnom igrom može doći do bodova...

Niko Tolj je načeo goste već u trećoj minuti, dok je Đevad Selman u finišu prvog dijela poveća prednost Kurilovčana.

Gosti su 15-ak minuta prije kraja smanjili zaostatak, ali u završnici nisu uspjeli izbjeći poraz te je ostalo 2:1.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Antonio Bakula (Marko Zubak 89'), Niko Tolj (Tomislav Marelja 72'), Kristian Popović, Musa Ugbede, Matija Bukvašević, Matej Resler (Ivan Bolješić 85'), Đevad Selman (Mateo Beganović 85'), Stjepan Završki, Ante Radoš

Kurilovec je sada na šest osvojenih bodova i mirnije u nedjelju može ići na gostovanje kod ambicioznog Trnja, koje je trenutno na trećem mjestu s 13 osvojenih bodova, koliko ima i Dugo Selo.

Lukavec je kod Ponikvi upisao minimalan poraz, a pogodak odluke zabio je Brajko na samom početku drugog poluvremena.

U početnoj postavi trenera Batovanje bili su Luter, Ezgeta, Gudelj, Lagundžija, Humeljak, Marijan Grdenić, Kaurin, Konjevod, Abazi, Šiprak i Ivezić, dok su s klupe u nastavku ušli Josip Grdenić i Filip Župetić.

U subotu od 16.30 sati na Udarniku će Lukavec ugostiti Dugo Selo.