Kurilovec u Petrinji upisao prvi poraz, Mladost do bodova stigla velikim preokretom u nastavku

29.09.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca upisali su na gostovanju u Petrinji prvi ovosezonski poraz u 3. NL Centar, a možda i nije trebalo tako završiti...

Kurilovčani su već u prvoj minuti došli do prednosti preko nezaustavljivog Elijaha, a već u osmoj je na semaforu bilo 0:2, nakon što je poentirao Demis Seo Salihović. Uspjeli su domaći u 17. minuti smanjiti zaostatak, ali je ubrzo Elijah ponovno strijelac i tada je sve izgledalo sjajno za ekipu Senada Harambašića.

Međutim, u nastavku je Mladost uspjela doći do velikog preokreta, nakon što je početkom drugog dijela Išeka svladao Horvatin, a dva gola u završnici je zabio i Filip Žužić, za konačnih 4:3 i veliko razočaranje u redovima Kurilovca. Zbog prigovora na odluku suca Novaka je u finišu drugu javnu opomenu zaradio Fran Vujnović i gosti su kraj dočekali s desetoricom na travnjaku.

U prvih 11 bili su Leon Išek, Jakov Caganić, Mijo Šarić, Fran Vujnović, Luka Sedlaček, Elijah Chukwu, Antonio Novak, kapetan Stjepan Završki, Fabijan Starčević, Demis Seo Salihović i Dario Banić, dok su s klupe ušli Ante Banić, Đevad Selman, Vito Ferina, Jurica Žlebečić i Mateo Pršir.

Utakmica petog kola između Dinama i Trešnjevke u Odranskom Obrežu odgođena je za 23. listopada.