Kurilovec uzeo samo bod u domaćem dvoboju s Bistrom

21.11.2020. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca u 16. kolu 3. HNL Središte nisu na svom travnjaku uspjeli svladati Bistru. Završilo je bez pobjednika 1:1, čime je ekipa Perice Vidaka izgubila korak za vodećim Jarunom, koji je u ovom kolu bio uvjerljiv protiv Maksimira (4:0), uz hat-trick nezaustavljivog Igora Prijića.

Kurilovčani su poveli u osmoj minuti, Josip Marinić realizirao je kazneni udarac.

Gosti su izjednačili desetak minuta prije poluvremena, siguran izvođač s bijele točke bio je Mario Rašić.

U srijedu će Vidakova momčad odigrati odgođeni domaći dvoboj s petrinjskom Mladosti iz desetog kola, a idućeg vikenda igra se završnica prvog dijela ove turbulentne trećeligaške sezone, obilježene koronavirusom, a na rasporedu je gostovanje kod Ponikvi.

Posljednju ovogodišnju utakmicu Kurilovec će imati 2. prosinca u Vrbovcu, u odgođenom 13. kolu.

Trenutno je velikogorički trećeligaš na trećoj poziciji s 30 bodova, koliko ima i Trnje s utakmicom više. Jarun sada čvrsto drži vrh s 34 boda iz 15 susreta, a od osvajanje jesenske titule dijela ga pobjede u srijedu kod pretposljednje Mladosti u Petrinji i naredne subote kod fenjeraša Vrbovca, koji je skupio tek pet bodova.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Juraj Spudić, Antonio Ćosić, Josip Marinić, Mate Tominac (Luka Pavlak 63'), Luka Sedlaček (Vlatko Martinović 74'), Marin Matoš, Petar Lucijan Čurek, Mislav Čunčić, Marko Muhar (Marin Sudar 46'), Ivan Rajić. Trener: Perica Vidak.