Lili Kordić izbacila prvu nositeljicu pa 'zapela' u polufinalu juniorskog prvenstva Hrvatske u tenisu od buduće prvakinje
Nakon što na seniorskom prvenstvu Hrvatske u tenisu stigla do polufinala, sjajna mlada gorička tenisačica Lili Kordić, koja još nema niti 16 godina, identičan je uspjeh ostvarila i u juniorskoj konkurenciji!
U završnici U-18 juniorskog HEP dvoranskog prvenstva Hrvatske odigranom u Virovitici Lili je uvjerljivo nadigrala Taru Šoć. potom je svladala Idu Dražić, a u četvrtfinalu je izbacila prvu nositeljicu Mihaelu Leš iz TK Zagi, i to nakon velike borbe u tri seta, rezultatom 6:3, 3:6 i 6:3. U polufinalu joj je ponestalo snage pa je sa 6:3 i 6:0 uspješnija bila Chiara Jerolimov iz Zadra, koja je na kraju i osvojila naslov prvakinje.

Jerolimov je slavila i u konkurenciji parova, s Niki Tomeljak je u finalu bila bolja od Kaje Jerak i Maje Brnić, klupske kolegice Lili Kordić u zagrebačkom TK Tweener.
Lili sjajno napreduje iz turnira u turnir pa ćemo sigurno u godinama koje dolaze slušati još lijepih vijesti o ovoj talentiranoj velikogoričkoj tenisačici!
Galerija slika
Projekt „Budući inovatori“ u DV Lojtrica djeci približava STEM kroz igru
Dani otvorenih vrata OPG-a Benjamin povodom 30. obljetnice rada: Radionice za djecu i bogata ponuda biljaka
VE-GO-RA organizira radionicu: "Kako do potpore za samozapošljavanje u 2026. godini?"
Jubilarni Ars Organi Sisciae u Velikoj Gorici: Koncert u crkvi bl. Alojzija Stepinca
Održan koordinacijski sastanak s predstavnicima braniteljskih udruga ususret Danu branitelja grada Velike Gorice
Za nagradu Ruža Zagrebačke županije 2026. rekordnih 70 prijava