Ljeto na teniskim terenima uz seriju turnira
Krajem lipnja i početkom srpnja Tenisku klub iTeam organizirao je seriju turnira.
Na turnir do 14 godina došla su djeca iz svih dijelova Hrvatske. U konkurenciji djevojčica u polufinalu su igrale dvije domaće igračice; Iva Mišković i Paula Lukanić. Obje su doživjele poraze, a pobjedom se okitila članica TK Mladost Lorena Tomić. U konkurenciji dječaka do polufinala je došao kazahstanski Velikogoričan Abbas Nazarov, od kojega je bolji bio Viktor Boban iz TK Medveščak koji je u finalu porazio Erika Nikolića iz TK Zagi.
Na turniru do 12 godina u konkurenciji djevojčica finale su izborile domaće predstavnice Dora Bekavac i Lucija Turčić. Slavila je Lucija, koja je tako u vitrine spremila još jedan pobjednički pehar.
U konkurenciji dječaka polufinale su od Velikogoričana izborili; Ivan Bazlije Buhovac i Lovro Šilipetar. Buhovac je u polufinalnom susretu poražen, a korak dalje otišao je Šilipetar kojeg je u finalu porazio Ivan Dumbović iz zagrebačkog Vizija.
Lomničani Karla i Petar Kordić predstavljaju Hrvatsku na Zimskim paraolimpijskim igrama: Oduvijek smo jako povezani, podrška smo jedno za drugo, ovo je velika stvar za cijelu našu obitelj
Gorica u Varaždinu igra za polufinale Kupa Hrvatske: Moramo biti pametni, naravno da idemo po prolaz, ali jednim okom gledamo prema Slavenu
Poseban gost na Maksimiru: Ivan Šćepina izvest će početni udarac uoči dvoboja Dinama i Kurilovca
Velika Gorica bila domaćin tradicionalnom Vegas kupu: Više od 300 natjecateljica pokazalo svoje vještine u cheerleadingu
Lukavec, Buna i Polet prošli minimalnim pobjedama, Jelačić uvjerljiv, Turopoljac izbacio Gradiće nakon raspucavanja
Općina Orle isplati će uskrsnice umirovljenicima, korisnicima nacionalne naknade i braniteljima bez primanja