
Lomnica u proljetni boj kreće protiv Laduča
Ovog vikenda napokon startaju i nogometna uzbuđenja na svim ostalim travnjacima.
S velikim nestrpljenjem u Turopolju se iščekuje nastavak prvenstva u Jedinstvenoj i Prvoj županijskoj ligi, gdje vodeće pozicije drže Lukavec i Turopoljac.
Vodeći Lukavec u obranu jesenskog naslova kreće utakmicom protiv Sloga SU-ZE iz Orešja koja se igra u nedjelju od 15 sati. Ostala tri turopoljska predstavnika, HNK Gorica II, Lomnica i Klas svoje će susrete 17. kola odraditi u subotu. Mladu momčad trenera Perice Vidaka odmah na startu očekuje veliko iskušenje jer gost Velike Gorice je drugoplasirana Bistra koja u proljeće ulazi s jasnom ambicijom osvajanja naslova prvaka. Klas će u Mičevcu ugosti Rugvicu, dok Lomnica dočekuje Laduč. Sve utakmice počinju u 15 sati.
-Spremni smo i očekujem da proljeće otvorimo s tri boda. Pripreme smo dobro odradili, a momčad koja u svome sastavu ima Dorijana Ožvalda, Dinka Miljkovića i spremnog Josipa Grdenića ne smije se nikoga bojati, pogotovo ne doma- rekao je trener Lomnice, Igor Mostarlić koji će propustiti proljetni dio prvenstva, zbog suspenzije od strane Nogometnog saveza Zagrebačke županije. (Dr)

VELIKOGORIČKA PRIČA Više od rata: Nikica Repač i trajno nasljeđe 153. brigade

„Domovine dostojni bijahu” Položeni vijenci i zapaljene svijeće za poginule branitelje kod spomenika „Golubica”

Dan pobjede obilježit će Kuče, Rakitovec i Mraclin

Lubenice iz Lazine Čičke obitelji Lučić: „Kupci su prepoznali kvalitetu, a mi jamčimo za svaku svoju lubenicu“

Zračna luka Zagreb dobila međunarodni certifikat zbog smanjenja emisija i održivog poslovanja

Vukovina mirisala na pečenike: Posjetitelji uživali u bogatom programu manifestacije „Vidim, čujem i mirišem ljeto“
