Lukavec bez izgleda u Vrapču: Nisu 'pomogli' niti novi dresovi

18.03.2023. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca nisu se proslavili na gostovanju u zagrebačkom Vrapču. Domaćin je uvjerljivo stigao do bodova i na kraju je apsolutno zasluženo završilo rezultatom 4:0.

Zaigrao je Lukavec u novim dresovima na ovom dvoboju i promjena opreme nije donijela sreću ekipi Slavena Batovanje.

Vrapče je u vodstvu već od devete minute, Dorian Houdek svladao je vratara Anića.

Mreže su mirovale sve do završnice prvog dijela i onda je Bruno Špišić povećao prednost Vrapča, neposredno prije odlaska na predah.

Pola sata prije kraja Gracin zabija i treći gol domaćih, dok je Marin Tomšić ubrzo postavio konačnih 4:0.

U prvih 11 bili su, uz vratara Anića, još i Marijan Grdenić, Karlo Ostojić, Alen Vidaković, Antonijo Vujičić, Antun Grozdek, Marko Cimeša, Domenik Quni, Sven Adžaga, Luka Povoljnjak i Ante Banić. Početkom nastavka ušao je Domagoj Matić, pola sata su dobili Bogadi i Milašinović, a završnici je ušao i Jurleta.

Lukavcu je to deseti poraz sezone i s 21 bodom nalazi se na 13. poziciji na ljestvici. No, u iduće subote napokon će ovog proljeća igrati pred svojim navijačima.

Dinamo iz Odranskog Obreža je s 2:1 poražen kod Maksimira, iako je od desete minute imao prednost golom Darka Vučića, dok će Kurilovec svoj dvoboj 21. kola 3. NL Centar kod Save u Strmcu igrati u nedjelju od 15 sati.