Lukavec, Kurilovec i Dinamo ostali bez bodova, u idućem kolu susjedski derbi u Odranskom Obrežu

24.03.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca nisu se dobro proveli na gostovanju u Petrinji kod Mladosti, baš kao niti Dinamo iz Oranskog Obreža kod Ponikva, dok je Lukavec doma izgubio od Zeline...

Sve u svemu, 21. kolo bilo je za zaborav za naše klubove u 3. NL Centar.

Lukavec je na svom terenu protiv Zeline držao 'nulu' do početka drugog poluvremena, ali onda je domaća obrana kapitulirala. Ivan Garić je poentirao u 53. minuti, dok je deset minuta kasnije Lejs Pličanić prelomio utakmicu i postavio na konačnih 0:2.

Kurilovčani su se u Petrinji našli zaostatku već u 12. minuti, a pet minuta kasnije je Luka Vranić još jednom razveselio domaće navijače. U sudačkoj nadoknadi pogodio je i Ivica Alapić i dvoboj je bio odlučen, a tih 3:0 je ostalo do kraja susreta.

Ništa bolje nije prošao niti Dinamo kod Ponikva, jedino što je Vedran Puntar u samom finišu iz penala postigao počasni pogodak u 4:1 porazu ekipe iz Oranskog Obreža.

Pred nama je Veliki tjedan, u idućem kolu se u Odranskom Obrežu igra susjedski derbi Dinama i Lukavca, u subotu od 16 sati, dok će Kurilovec još u petak od 16 sati dočekati Ponikve.