Lukavec nakon raspucavanja izbacio Kurilovec iz velikogoričkog Kupa!

15.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca i Kurilovca iskoristili su slobodan termin usred tjedna kako bi odigrali četvrtfinalni dvoboj Kupa Grada Velike Gorice.

Bila je to prilika da priliku dobiju i poneki igrači iz 'drugog plana', a nakon konačnih 2:2 u raspucavanju je bolji bio domaćin te je osigurao prolaz u nastavak natjecanja.

Lukavec je poveo sredinom prvog dijela preko Konjevoda, ali je u samom finišu prvog dijela izjednačio Senegalac Pape Lo.

Gosti iz Kurilovca kreirali su preokret u 64. minuti pogotkom Sedlačeka, koji je ušao na početku drugog dijela.

Međutim, u 78. minuti udarce s bijele točke, koji su Lukavcu donijeli polufinale, osigurao je Ivan Krpečanec.

U ovoj fazi natjecanja slobodna je i dalje HNK Gorica, Posavec je već ranije prošao Gradiće, a svoj četvrtfinalni okršaj Polet i Mraclin igrat će 21. travnja.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Domagoj Lagundžija (Matej Puntarić 68'), Marko Grdenić, Luka Kovačić, Benito Elez (Luka Borković 46'), Niki Orešković (Hrvoje
Humeljak 46'), Josip Grdenić, Marin Tuka (Marijan Grdenić 46'), Dino Konjevod (Albert Valentinčić 64'), Petar Gudelj, Ivan Krpečanec. Trener: Slaven
Batovanja-Gičev.

NK KURILOVEC: Nikola Beljan, Antonio Bakula (Luka Sedlaček 46'), Serigne Pape Lo (Drilon Maloku 46'), Matej Adžić, Niko Tolj (Marko Muhar 46'), Filip Hodak
(Filip Dianežević 46'), Josip Marinić, Petar Lucijan Čurek, Leon Celčić, Roko Krpan, Marin Sudar. Trener: Marko Pancirov.