Lukavec projurio kroz Glinu: Nastavlja se fantastičan niz i lov na Ravnice

18.10.2020. / Damir Žbulj

Nakon gubitka bodova u prvom kolu nogometaši Lukavca nastavili su svoj sjajan niz i na gostovanju u Glini. Deset utakmica su već bez poraza, od čega su devet od njih i pobijedili!

Josip Grdenić načeo je mrežu Banovca, koji je desetak minuta prije poluvremena uspio izjednačiti rezultat. Međutim, ekipa Slavena Batovanje u finišu prvog dijela iz kaznenog udarca ponovno dolazi do prednosti, precizan je bio Hrvoje Humeljak.

Početak nastavka usmjerio je dvoboj, Marko Cimeša zabija treći gol Lukavca, a konačnih 1:4 zaokružio je svojim drugim pogotkom Grdenić.

Ravnice su s 3:0 nadigrale Rugvica Savu te su i dalje vodeće na ljestvici 4. NL Središte Zagreb s 29 bodova, samo jednim više do Lukavca.

Gradići, koji su trenutno na sjajnoj trećoj poziciji, zbog korone u redovima Zeline ovaj vikend su odmarali...

NK LUKAVEC: Martin Nino Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Marin Tuka 60'), Marko Grdenić (Albert Valentinčić 89'), Luka Kovačić, Marko Cimeša, Hrvoje Humeljak (Fran Matić 77'), Josip Grdenić, Benito Elez (Luka Borković 58'), Matej Puntarić, Ivan Krpečanec (Petar Gudelj 85'). Trener Slaven Batovanja-Gičev.