Maratonci zadržali ukupno vodstvo u Samoborskoj zimskoj trail ligi
16.01.2023. / Damir Žbulj
Trkačice i trkači Maraton kluba Velika Gorica nastavili su s dobrim nastupima na Samoborskoj zimskoj trail ligi. U sedmom kolu osvojili su ekipno drugo mjesto, ali su u ukupnom poretku natjecanja i dalje vodeći...
"Najbolji pojedinačni rezultat opet su zabilježile Vedrana Janjić i Jasna Mikulić na dugoj stazi od 15 km, osvojivši drugo i treće mjesto u ženskoj konkurenciji. Matej Janjić bio je peti među muškarcima," javio nam je tajnik MK Velika Gorica Bruno Škrinjarić.
Na kratkoj stazi od 8 kilometara bodove za ekipu skupljali su Kristina Terzić, koja je bila osma među djevojkama te Marijan Malčević i Goran Novak.
Najbolji su ovaj put bili članovi AK Fit iz Zaprešića, a do kraja Samoborske zimske trail lige ostala su još četiri kola.
Zadnje objavljeno
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru