Marko Vračan zlatni na prvenstvu Hrvatske
Nakon što je nedavno u Crnoj Gori osvojio brončano odličje na jakom međunarodnom turniru, u paru s Bornom Zohilom, naš velikogorički parastolnotenisač Marko Vračan, koji je član PSK Synergia iz Samobora, osvojio je naslov prvaka Hrvatske u pojedinačnoj konkurenciji!
Marko je na 29. državnom prvenstvu u svojoj kategoriji osam stigao do zlata nakon četiri pobjede!
Bio je prvi nositelj turnira, nakon što njegov kolega i suigrač iz reprezentacije Borna Zohil nije mogao nastupiti u Slavonskom Brodu.
Opravdao je ulogu favorita, iako je u finalu protiv Tonija Milasa morao igrati pet setova i trebao se pošteno namučiti za zlato!

Marko stolni tenis trenira svaki dan, ponekad i dvaput dnevno i jednostavno se sav uloženi rad i trud itekako isplatio.
Želimo mu puno uspjeha i u budućim nastupima, nakon ljetne pauze.
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola