Maro Kopić pobijedio na Mitingu svetog Patrika, Elena Bajlović osvojila drugo mjesto!
Na Mitingu svetog Patrika, održanom na bazenu Utrine u organizaciji PK Novi Zagreb, sudjelovali su i mladi plivači i plivačice PK Gorica.
Jedan dan nastupili su plivači rođeni od 2012. do 2014.godine, a drugi dan su plivali oni rođeni 2015. i 2016. godine.
Svi su dali svoj trenutni maksimum, ostvarili su odlične rezultate, a posebne čestitke i priznanja zaslužili su Elena Bajlović, koja je osvojila drugo mjesto u utrci 25 metara leđno u svom 2015. godištu te Maro Kopić, koji je osvojio prvo mjesto u svom uzrastu na 25 metara prsno!
Elena se natjecala s više od 80 plivačica, a Maro s više od 50 plivača rođenih tog godišta.
Na listi prijava bili su i Stela Šabić, Dora Janjatović, Katja Zagorac, Nika Tadić, Petar Mika, Jakov Gavran, Vilim Hećimović Obradović, Vigo Stanić, Marko Steinburg, Matej Šaban, Antonio Konjar, Nino Kundrač, Sasha Velimirović, Marta Plepelić, Matej Barbaroša i Andrej Andrišević.
Galerija slika
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo