Minimalni poraz Lukavca na trešnjevačkoj Grabi, Dinamo uzeo bod lideru

19.11.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca minimalno su poraženi na gostovanju kod Trešnjevke, u 15. kolu 3. NL Centar, što im je osmi izgubljeni ligaški dvoboj sezone.

Iako, moglo je završiti i drugačije da su Lukavčani iskoristili kazneni udarac na isteku prvih pola sata susreta.

Ključni trenutak dogodio se pola sata prije kraja, kad je Vladimir Burić svladao Anića, za konačnih 1:0 na trešnjevačkoj Grabi.

U prvih 11 trenera Batovanje bili su Ante Anić, Marijan Grdenić, Josip Žuljević, Marko Grdenić, Filip Turkalj, Hrvoje Humeljak, Luka Sedlaček, Roko Krpan, Ante Banić, Karlo Ostojić i Alen Vidaković, dok su u 67. minuti ušli Marko Cimeša i Domagoj Matić.

U ovom kolu gostovao je i Dinamo iz Odranskog Obreža, ali kod lidera u Karlovcu i konačnih 0:0 odličan je rezultat za momčad Tomice Pisačića.

U početnoj postavi Dinama bili su Zlatko Šolčić, Karlo Rebernjak, Vladimir Vinković, Ivan Batinić, Darko Vučić, Danijel Savičić, Bara Ndao, Luka
Kasumović, Borna Rebić, Leon Adamić, Lovro Šimić, a u nastavku su priliku dobili Deni Bencetić i Stipe Jurilj.

Gostovat će u nedjelju i Kurilovec, u 'misnom' terminu od 11 sati kod Gaja u Maču.

Lukavec će iduće subote pokušati pobjedama vratiti na svom travnjaku protiv petrinjske Mladosti, Trešnjevka će gostovati na Udarniku, a u Odranski Obrež stiže HAŠK.