Mirjana Lučić i Borna Zohil zlatni u Poljskoj: Izvanredna borbenost i nevjerojatna koordinacija donijeli su im ovaj odličan rezultat
fantastičan rezultat ostvarili su Mirjana Lučić i Borna Zohil na ITTF World Para Challenger Wladyslawowo 2025 turniru u Poljskoj! Mirjana i Borna su u kategoriji mješovitih XD17-20 parova pobijedili sve suparnike te su zasluženo stigli do zlatne medalje.
Svladali su i britansku kombinaciju Stacy/Twomey u četiri seta, a onda i Brazilce De Suzu i Kelmer, bez izgubljenog seta. U polufinalu su eliminirali Jonasa Hanssona i Anju Handen iz Švedske s 3:1, dok su u finalu, nakon velike borbe i pet setova, bili bolji od brazilske kombinacije Paulo Henrique Fonseca i Brune Alexandre.
"Njihova izvanredna borbenost i nevjerojatna koordinacija donijeli su im odličan rezultat na međunarodnoj sceni, potvrdivši tako da su s razlogom na Paraolimpijskim igrama u Parizu bili u top pet parova svijeta," pohvalili su se iz Uspona.
Zohil je član STK Pula, rodom iz Pomera u Medulinu, a ima tek 18 godina i veliku perspektivu u ovom sportu, pogotovo u kombinaciji s iskusnom Mrvom, našom goričkom dvostrukom paraolimpijkom, koja je najavila i pohod na Los Angeles za tri godine.
Livaja odlučio dvoboj s Goricom u četvrtoj minuti
Žena počinila smoubojstvo bacivši se sa zgrade u Gorici, u stanu pronađena mrtva maloljetnica
Turopolje u slavljeničkom raspoloženju: Prvo pobjeda nad rivalom iz Novog Čiča pa skupština najstarijeg kluba na goričkom području
Posavec slavio u izravnom okršaju s Rakovcem i napravio ključan korak prema tituli prvaka: Derbi s 'velikim D', gledatelji su mogli uživati
Četvrti uzastopni poraz Mraclina, tri utakmice u nizu nisu zabili gol
Fešta nakon 155 dana: Kurilovčani se kod 'fenjeraša' vratili na pobjedničke staze!