
Mlade nade Futsal Gorice uspješne na turniru u Sloveniji: Pehar za treće mjesto i titula najboljeg strijelca
15.01.2024. / Damir Žbulj
Iako seniorska ekipa ove sezone i ne briljira, mlade nade Futsal Gorice napreduju iz treninga u trening, iz natjecanja u natjecanje.
Tako je bilo i na međunarodnom futsalskom turniru u Sloveniji, u Črnomelju, za igrače rođene 2014. godine i mlađe.
Prijavljeno je bilo 15 ekipa, a mlade nade Futsal Gorice su pod vodstvom Igora Mostarlića na kraju osvojile sjajno treće mjesto.
Futsal Gorica je imala i najboljeg strijelca turnira, a bio je to Pavle Humić.
Galerija slika
Zadnje objavljeno

Obitelj dobrovoljnih darivatelja krvi u našem gradu je sve veća: „Ovo je plemeniti čin, ne košta ništa, a može spasiti nekome život”

Sudar na Sisačkoj između Gorice i S. Čiča, prometuje se otežano

Stefan Rajić povezao Dinamovke i VG Legacy: Svi kažu da je Humanitarka legendarna, a plan nam je dovesti Ligu prvakinja na Maksimir!

Počeli ljetni upisi učenika u 1. razrede srednjih škola

Počinje obnova nadstrešnice na gradskoj tržnici, prodavači sele na privremenu lokaciju

Priključite se radionici Turističke zajednice o Planu upravljanja destinacijom
