Mladost u Obrezini na poluvremenu imala dva razlike, Marijan Petković i Josip Brajković u završnici osigurali Kupi vrijedan bod

20.03.2023. / Damir Žbulj

Mladost iz Obrezine nije na svom travnjaku opravdala ulogu favorita protiv Kupe pa je na kraju završilo bez pobjednika, rezultatom 2:2.

Bio je to žestok dvoboj u kojem je domaćin u finišu prvog poluvremena došao do dva pogotka prednosti, autogolom koji je pripisan vrataru Tomislavu Sečenju te zgoditkom Leona Jurišića.

Možda se ekipa Romana Župetića u nastavku malo opustila, misleći kako je sve odlučeno, no. 20-ak minuta prije kraja Marijan Petković smanjio zaostatak, dok je u 81. minuti Josip Brajković zabio za podjelu bodova.

NK MLADOST OBREZINA: Tomislav Tomić (Stjepan Sučić 46'), Stjepan Martinić, Leon Jurišić, Marijo Tadić, Adis Smajić, Marko Ivančić, Filip Bedeković, Šimun Matić (Luka Borković 46'), Luka Bubalo, Mario Kos, Alen Crepulja.

NK KUPA POKUPSKO: Tomislav Sečenj, Robert Bašić, Leon Klasnić, Ivan Šestak, Marijan Petković, Ivan Muža, Davor Belečić (Valentin Jankeš 63'), Tihomir Sečenj, Ivan Klasnić, Josip Brajković, Ivan Belečić (Dario Vranešić 46').

Mladost u idućem nastupu, u nedjelju 26. ožujka od 16.30 sati, gostuje u Buševcu kod Poleta, koji u ovom kolu na svom terenu nije uspio svladati Klokočevac. U prvih 11 bili su Eremija, Đuretić, Dejanović, Janječić, Marko Župetić, Šestak, Jušić, Krajinović, Grlić, Šorša i Ilijević, u nastavku su ušli Križanac, Cvitanović i Banić, ali je na kraju ostalo onih početnih 0:0

-->>> Klas u Mičevcu zaustavio Lomnicu, Meštrica slavila doma, Turopoljac izgubio u Farkaševcu

U istom nedjeljnom terminu Lomnica dočekuje Dinamo iz Jakovlja, U Kuče na noge Turopoljcu stiže Strmec, Kupa gostuje kod Rakovog Potoka, a Meštrica kod Klokočevca.

U subotu će fenjeraš Klas, koji je ovog proljeća u odličnoj formi, pokušati iznenaditi lidera Jasku Vinogradar u Jastrebarskom.