Mraclin kao gost slavio u Grabi

06.05.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Mraclina nastavili su s dobrim proljetnim izdanjima. Kao gosti jučer su u Novoj Grabi svladali Bunu, koja ove sezone svoje utakmice kao domaćin igra u Mraclinu. Jučerašnja utakmica bila je itekako nabijena emocijama, jer su igrači Mraclina igrali za tragično preminulog Tomislava Cvetnića-Žinu.

Upravo minutom šutnje u sjećanje na njega započeo je susret u kojem su se na kraju radovali Mraclinci koji su slavili s 4:1 te pobjedu poklonili svom velikom prijatelju i vjernom pratitelju.

Buna je bolje otvorila utakmicu te je preko Huđbera i Kovačića prva zaprijetila, no do vodstva u 32. minuti stiže Mraclin preko Čička, kojeg je idealno uposlio mladi Cvetnić. S minimalnom prednošću otišlo se na odmor da bi u nastavku susreta Mraclin preko Kosa, Cvetnića i Jurića poveo s 4:0, da bi Buna preko Muže u 84. minuti postigla počasni pogodak.

1.ŽNL, 24. KOLO
NK BUNA – NK MRACLIN 1:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 – Čičak (32), 0:2 – I. Kos (59), 0:3 – J. Cvetnić (74), 0:4 – Jurić (76), 1:4 – Muža (84).
NK BUNA: F. Rak, J. Rak, M. Rak, Kovačić, Matak (od 72. Muža), I. Rak, Mikulin, Huđber, Lučan, Rovišan, Šebek. TRENER: Danijel Škojc
NK MRACLIN: Culović, M. Kos, J. Domitrović, Petravić, Ćevid, J. Dolibašić, Onić, J. Cvetnić (od 82. A. Dolibašić), Jurić, Čičak (od 72. Guduraš), I. Kos. TRENER: Marko Pancirov

Mraclin kao gost slavio u Grabi Mraclin kao gost slavio u Grabi Mraclin kao gost slavio u Grabi Mraclin kao gost slavio u Grabi Mraclin kao gost slavio u Grabi