Mraclin, Lomnica, Lukavec i Odra na turniru kod Meštrice
NK Meštrica iz Gornje Lomnice u subotu na svom terenu organizira jednodnevni seniorski turnir, na kojem će nastupiti i Odra, Lukavec, Lomnica i Mraclin.
U 13 sati na užareni travnjak izlaze Odra i Mraclin, dok će Lukavec i Lomnica igrati od 14.30 sati.
U 16 sati odigrat će se prijateljska utakmica Meštrice i Mladosti Donji Dragonožec.
Utakmica za treće mjesto turnira na rasporedu je od 17.30 sati, dok je finale u 19 sati.
"Nadamo se da ćete doći i podržati dečke, osvježiti se i družiti s ekipom," poruka je iz NK Lukavca, prijateljskog kluba Meštrice.
Lukavec je ozbiljno krenuo s pripremama za novu sezonu u 4. NL Središte Zagreb, koja počinje 22. kolovoza. U posljednjem pripremnom okršaju, golovima Haitema i Luke Borkovića u prvih desetak minuta, svladan je drugoligaš iz zagrebačke Dubrave.
-->> Lukavec sezonu otvara doma, Gradići gostuju u Glini
Veliki spektakl Lukavec očekuje 5. kolovoza u dvoboju trećeg kola Kupa NSZŽ doma protiv prvoligaša Gorice, dok će prije početka prvenstva odigrati još utakmice sa Slogom Gredelj i Kurilovcem.
Galerija slika
Otvorenje Adventa u subotu uz paljenje blagdanske rasvjete i koncert Vanne! Panoramski kotač, veliko klizalište i bogata gastro ponuda za najljepše doba godine u Gorici
Još jedna velika medalja za gorički taekwondo s Croatia Opena: Lejla Lea Kajfeš i Dora Habijančić izborile nastup na finalnom Grand Prixu u Sarajevu
Pijana 52 – godišnjakinja u Mraclinu sletjela u kanal
Sjajni nastupi Mirjane Lučić i Marka Vračana u Švedskoj: Mrva ostala na korak od medalje, Marko prošao skupinu na svom prvom Europskom prvenstvu
Gorički 'Polar Express', Puljani ponovno 'zapeli' u Turopolju: Kapetan Pršir junak slavlja nad Istrom
Nije ih niti snijeg zaustavio: Posavec golovima Milatovića i Žilića svladao desetkovanu Veliku Mlaku i zasluženo osvojio 'jesensku titulu'