Mraclin projurio kroz Mičevec za šesto slavlje u nizu, Turopoljac bez šansi kod vodećeg Samobora

14.11.2020. / Damir Žbulj

Nevjerojatan pobjednički niz Mraclin je nastavio i na gostovanju kod Klasa u Mičevcu, gdje je slavio 3:1.

Domaćin je u dvoboj ušao osokoljen pobjedom kod Rakovca u prošlom kolu, prvom ove sezone, ali protiv ovako dobrog suparnika nije imao šanse za iznenađenje.

Sve je bilo odlučeno do sredine prvog dijela. Hrvoje Šikić je u 14. minuti goste doveo do prednosti, ali je već u idućem napadu Domagoj Bedeković izjednačio na 1:1.

Ubrzo i Josip Jurič pronalazi put do mreže Klasa, a konačnih 1:3 postavlja Marko Ivančić u 23. minuti susreta.

U idućem kolu na teren Nove grabe stiže Sloga iz Križa.

NK KLAS: Dejan Inđič, Antonio Matošević, Ivan Orešković, Antonio Kundih, Damir Krizmanić (Adrian Zrilić 46' / Josip Preglej 776'), Luka Kopilović (Marko Samardžić 46'), Domagoj Bedeković (Branko Janić 70'), Dario Roksandić, Hrvoje Lončarić (Jan Knežević 70'). Trener: Dragan Karanović.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Marko Ivančić, Josip Domitrović, Filip Onić, Josip Jurić (Petar Milatović 63'), Ivan Kos (Hrvoje Kolarić 82'), Mario Kos (Juraj Cvetnić 82'), Matej Skrbin, Bruno Dandić (Domagoj Desput 46'), Slavko Vidović (Bruno Augustić 79'), Hrvoje Šikić. Trener: Marko Pancirov.

Ekipa Marka Pancirova je na sjajnom trećem mjestu s deset pobjeda, jednim remijem i četiri poraza, odnosno 31 osvojenim bodom.

Vodeći je Samobor s 34 boda, ali i jednom utakmicom manje. U ovom je kolu na svom travnjaku nadigrao Turopoljac iz Kuča s 4:1.

Ištuk i Štulec zabili su u prvom dijelu za 2:0 na predahu, dok je Voloder odmah početkom nastavka dodatno povećao prednost Samoboraca. Štulec je svojim drugim zgoditkom u 73. minuti ubio svaku nadu gostiju u pozitivan ishod, jedino je koš Tomislav Horvat stigao postići počasni gol za ekipu iz Kuča.

Turopoljac je ostao na 23 boda i trenutno je na sedmoj poziciji ljestvice Jedinstvene županijske nogometne lige.

(Foto: NK Mraclin)