Mraclin u Vrbovcu upisao prvi poraz, niti Vjeran nije vratio vjeru Gradićima

24.09.2024. / Damir Žbulj

Niti dolazak Vjerana Simunića, iskusnog, osebujnog i legendarnog hrvatskog trenera, nije pomaknuo Gradiće s nule. Na domaćem terenu upisan je i šesti prvenstveni poraz u šestom kolu, a ovaj put Moslavina nije imala milosti te je u mrežu Gradića utrpala šest komada.

Počasni gol zabio je Josip Raković, ali slaba je to utjeha kad je na kraju na semaforu pisalo 1:6 za goste iz Kutine.

Za Gradiće su igrali Roko Fran Eremija, Marko Župetić, Marko Lovrić, Zlatko Pavliš, Patrik Posavec, Josip Raković, Manuel Benšak Silađi, kapetan Krešimir Budimir, Nikola Bradić, Antonio Lovrić te Hrvoje Koleš, Moustafa Kasem i Igor Cindrić.

Mraclin je u derbiju kod Vrbovca upisao svoj prvi poraz. Domaći su poveli već u drugoj minuti, zabio je Alen Dugac, a u samom finišu prvog dijela iz penala je prednost povećao Ivan Filipović. Utakmicu je prelomio gol Josipa Colarića u 73. minuti, dok je u sudačkoj nadoknadi Domagoj Matić pogodio za konačnih 3:1.

U početnoj postavi bili su Ivan Zagorac, Dominik Smolković, kapetan Josip Domitrović, Jurica Brdek, Filip Dianežević, Juraj Ivanković, Ivan Rajič, Mari Sudar, Matej Godinić, Bruno Dandić i Marko Đurašić, dok je trener Biljan s klupe uveo i Marjanovića, Kaurina, Hajduka, Rakasa, Kosa i strijelca Matića.

Mraclin će se probati vratiti na pobjedničke staze u idućem kolu i to doma u lokalnom derbiju s Gradićima, koji se pak nadaju da na Grabi, ove nedjelje od 16.30 sati, mogu iznenaditi i osvojiti barem svoj prvi bod.