Na oproštaju od sezone bez gledatelja na Gradskom stadionu
Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza donio je odluku o izmjeni propozicija u četiri nedovršena natjecanja HNS-a, prema kojima će se preostale utakmice odigrati bez prisustva gledatelja, a zbog ponovnog i značajnog povećanja broja zaraženih osoba u Republici Hrvatskoj uslijed epidemije novog koronavirusa.
"Kako je HNS-u zaštita zdravlja igrača i drugih aktera na terenu te gledatelja na prvom mjestu, Izvršni odbor HNS-a donio je odgovornu odluku da se preostale utakmice Hrvatski Telekom Prve lige, 1. Hrvatske nogometne lige za žene, HNK za žene te finale Hrvatskog kupa odigraju bez prisustva gledatelja. Time se želi minimizirati rizik mogućeg širenja virusa na nogometnim utakmicama, a da se pritom navedena natjecanja uspješno privedu svome kraju! Propozicije također propisuju da se utakmice moraju organizirati u potpunosti poštujući propisane epidemiološke mjere Stožera civilne zaštite RH i sukladno obveznim uputama Radne skupine HNS-a za pripremu nastavka natjecanja," navodi hns-cff.hr.

Bilo je vidljivo na dosadašnjim prvoligaškim utakmicama nakon pauze kako se organizatori gotovo uopće ne pridržavaju propisanih epidemioloških mjera pa je ova odluka bila i očekivana, a možda je trebala biti donesena i ranije.
HNK Gorica posljednju utakmicu ove turbulentne sezone, koja nema nikakvu rezultatsku važnost, igra u petak od 21.05 sati na Gradskom stadionu protiv Slaven Belupa.
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga