Nema rukometa do početka travnja!
Nakon što su uspješno prošli gostovanje u Vinkovcima u osmini finala Hrvatskog rukometnog kupa i pobijedili Spačvu s 32:28, rukometaši Gorice, ali i svi ostali klubovi pod okriljem Hrvatskog rukometnog saveza odlaze na prisilni odmor do početka travnja zbog svjetske pandemije koronavirusa.
"Sukladno aktualnoj epidemiološkoj situaciji u Republici Hrvatskoj i proglašenoj pandemiji bolesti korona virusa (COVID 19), od strane Svjetske zdravstvene organizacije (WHO), a u interesu zaštite sportaša pod okriljem Hrvatskog rukometnog saveza (HRS-a), te naših vjernih navijača, HRS po preporuci Središnjeg državnog ureda (SDUŠ) i Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO), od danas, 12. ožujka do 1. travnja 2020. godine obustavlja sva natjecanja, u svim kategorijama u nacionalnim ligama, kao i u svim natjecanjima u kojima bi hrvatski klubovi ili nacionalne reprezentacije bili domaćini. Ova odluka stupa na snagu odmah po objavi, a na vrijeme će biti poslane daljnje obavijesti o razvoju događaja," priopćenje je iz HRS-a.
Gorica tako neće u subotu od 19 sati protiv Poreča otvoriti Ligu za prvaka, a neće se ni igrati gradski trećeligaški derbi Udarnika i ŽRK Gorica.
Obustavljaju se tako sva natjecanja u svim dobnim kategorijama u svim razinama nacionalnog natjecanja, kao i nastupi naših klubova i reprezentacije u međunarodnim natjecanjima u Hrvatskoj.
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!