Nina Mikulin i Natalia Lovrić na završnim pripremama
Članice Taekwondo kluba Velika Gorica, Nina Mikulin i Natalia Lovrić koje uskoro očekuje nastup na Europskom prvenstvu od 19. listopada nalaze se u Tuhelju gdje je završni ciklus pripremama pred odlazak na Cipar.
Uz njih dvije te trenera Igor Matića do četvrtka će u Tuhelju trenirati 25 reprezentativki i reprezentativaca koji na put odlaze u utorak 31. listopada u večernjim satima. Posljednju turnirsku provjeru naše su natjecateljice imale na G1 turniru u Beogradu.
-Taj nam je turnir poslužio da još malo posložimo neke detalje u samoj borbi. Nina je izgubila u borbi za medalju i tako završila na petom mjestu, dok je Natalia, nažalost poražena u prvom kolu. Nadam se da ćemo sve posložiti na najbolji način do odlaska na Europsko prvenstvo- javio nam je trener Igor Matić.
Gorica zabila dva komada na Maksimiru: Dinamo kaznio sve greške i uvjerljivo stigao do bodova
Sedlaček opet zabio, 'generalka' prije Dinama uspješno odrađena: Kurilovec stvorio puno prilika, ali u završnici ostao bez pobjede
[VIDEO] Bratski remi Gorice i Dugog Sela
Velikogorički Kup nastavlja se u Lukavcu, Mičevcu, Gradićima, Vukovini i Buševcu
"Zašto spora moda?" - izložba i predavanje u Gradskoj knjižnici
Međunarodni dan civilne zaštite: "Hrabrost, profesionalnost i povjerenje temelj su sigurnog društva"