
Nova titula za Bošnjaka, Devčić ostao bez medalje
Ponovno je Dino Bošnjak bio bez konkurencije na prvenstvu Hrvatske u utrci na 10 tisuća metara. Član AK Velika Gorica slavio je s vremenom 30:20,7, uvjerljivo ispred Tomislava Novosela iz AK Karlovac (30:33,5) i Petra Bartulića iz zagrebačkog Agrama (31:00,6).
Berislav Devčić iz Maraton kluba Velika Gorica sudjelovao je u utrci hodanja na deset kilometara. Od pet prijavljenih natjecatelja u seniorskoj konkurenciji na startu ih se pojavilo četiri, a Devčić je ostao bez medalje s vremenom (59:46,0). Za broncu je trebalo hodati 59:14,6, koliko je imao Ivan Graberec iz AK Svetice. Marko Dimitrijević je osvojio srebro, a Bruno Erent je hrvatskim rekordom deklasirao malobrojne suparnike i ove godine (44:56,5).
Bruno Škrinjarić je nastupio na pojedinačnom i ekipnom Prvenstvu Hrvatske u super sprint i sprint kros duatlonu, utrkama objedinjenim pod nazivom Green devil, koje se održalo na zagrebačkom Sljemenu.
"Priroda se odlučila malo našaliti, tako da je za sredinu travnja pripremila prave zimske uvjete na samom vrhu Medvednice – snijeg, mraz, blato, bljuzga, hladnoća… Sve u svemu, prava zimska idila, ali ujedno i 'točno ono što se traži' od neke 'kros' discipline," javili su iz MKVG.
Bruno se odlično snašao i u ovim uvjetima te se plasirao na šesto mjesto u ukupnom poretku te kao drugoplasirani u svojoj dobnoj kategoriji M30.
(Foto: HAS)

Nastavlja se ciklus besplatnih edukacija o financijskoj pismenosti i upravljanju novcem

"Putevima Domovinskog rata": Velikogorička UHBDR - Zračna luka Zagreb posjetila Aljmaš i Vukovar

Sve je spremno za 3. Kotlić u Starom Čiču: „Želja nam je da manifestacija postane tradicionalna”

Posavec uvjerljivim gostujućim slavljem stigao na vrh Jedinstvene 1. ŽNL, Mladost u Obrezini ostavila Meštricu na 'nuli'

Robert Vukašinec zabio za slavlje Bune nad Gradićima, Lukavec i Turopoljac odigrali bez pobjednika, Polet na Zvrniku do sva tri boda golovima Ivkića i Galovića

Oglede festival je otkazan!
