Nova žetva medalja Usponovaca kao sjajna najava velikogoričkog bacačkog mitinga

24.09.2019. / Damir Žbulj

U Zagrebu je održan međunarodni atletski miting za osobe s invaliditetom na kojem su članovi velikogoričkog Uspona ponovno ostvarili sjajne i zapažene rezultate.

Velimir Šandor je na Zagreb Openu bio zlatni, a disk je u svojoj kategoriji bacio 18.48 metara.

Nataša Sobočan je u bacanju koplja s daljinom 11.26 metara bila srebrna, a medalju istog sjaja osvojila je i Renata Celjak u bacanju diska (11.83 metara).

Dominik Počekal je u osvojio brončano odličje u bacanju kugle s hicem 7.94 metra.

Tvrtko Matanović je u utrci na 400 metara osvojio četvrto mjesto s vremenom 1:08.02.

Bila je to sjajna uvertira za subotnje šesto izdanje bacačkog mitinga u Velikoj Gorici. Početak natjecanja predviđen je za 11 sati.

Nova žetva medalja Usponovaca kao sjajna najava velikogoričkog bacačkog mitinga Nova žetva medalja Usponovaca kao sjajna najava velikogoričkog bacačkog mitinga Nova žetva medalja Usponovaca kao sjajna najava velikogoričkog bacačkog mitinga