Novi odlazak iz Gorice u Litvu: Žao mi je što odlazim, ali se veselim novoj prilici
Branič Nemanja Ljubisavljević više nije igrač HNK Gorice. Nakon dvije i pol sezone promijenio je sredinu te je postao član litavskog prvoligaša Žalgirisa iz Vilniusa.
"Želim zahvaliti svim trenerima, suigračima i ljudima iz kluba, kao i navijačima, na svemu što sam doživio u ove dvije i pol goričke godine. Svi su oni zajedno što sam se ovdje osjećao kao kod svoje kuće. Stekao sam ovdje prijatelje za cijeli život i zato mi je žao što odlazim, no ujedno se i veselim novoj prilici koju sam dobio", kazao je 23-godišnjak iz Kruševca.
Ljubisavljević je prije dolaska u Veliku Goricu igrao za srpske klubove Trstenik, Jagodinu, Tabane, Radnički iz Ništa te Dinamo iz Vranja. U dresu HNK Gorice Nemanja je od ljeta 2017. godine odigrao 38 utakmica, postigao dva pogotka i dobio deset žutih kartona.
U posljednje vrijeme imao je dosta problema s ozljedama i trener Jakriović jednostavno nije mogao na njega dugoročno računati u borbi za Europu koju Goricu očekuje na proljeće.
Lani su uspješnu epizodu u Litvi imali Damir Žutić i Jurica Kovačić.
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"