NS Zagrebačke županije podržao Črnka za IO HNS-a
U prostoru Plavog salona sinoć je održana Izvanredna skupština Nogometnog saveza Zagrebačke županije sa samo jednom točkom dnevnog reda- izbor kandidata za Izvršni odbor HNS-a.
Skupštini su nazočila 62 kluba s ukupno 238 od 383 glasa. Iako je na Izbornoj skupštini u rujnu kao kandidat za Izvršni odbor HNS-a predložen Branko Laljak iz Intera, njegovim odustajanjem od tog izbora, Skupština Nogometnog saveza Zagrebačke županije trebala je potvrditi novog kandidata.
Jednoglasnom odlukom svih skupštinara za kandidata Nogometnog saveza Zagrebačke županije izabran je predsjednik Nenad Črnko.
-Cilj nam moram biti razvoj cjelokupnog nogometa na području Zagrebačke županije kroz programe koje nudi HNS. Vjerujem kako ćemo uspjeti podići letvicu županijskog nogometa za stepenicu više- kaže Črnko.Skupština HNS održava se 22. prosinca, a uz izbor novog- starog predsjednika bira se i 15 članova Izvršnog odbora.
Sjajna treća dionica za preokret kod Crikvenice: Novopridošli Rimac i Kalajžić predvodili Bikove
Detalji zločina u Selnici: 40-godišnjakinja ubila partnera dok je spavao, ranije osuđena za pokušaj ubojstva
Pobjednička serija vodećeg Poleta zaustavljena u Drenju Brdovečkom, Klas odnio bodove iz Lukavca
Tri komada Mraclina kod Metalca u Sisku: Brdek, Matić i Rakas za prekid crnog niza
"Spisateljice biraju" - knjigu o najdražim književnim likovima predstavljaju dvije goričke spisateljice
Lavovska pobjeda Kurilovca nakon senzacije u Kupu: Goziembah isključen u četvrtoj minuti, 'doktor' Furmek ponovno junak