Odbojkaši Gorice sigurni na domaćem parketu
Nova tri boda na svoj konto dodali su odbojkaši OK Gorice pobjedom nad Quirinom iz Siska rezultatom 3:0 čime su i dalje vodeća momčad 2. nacionalne odbojkaške lige.
Nakon iskupljenja u Nedelišću, Goričani su dobru igru prenijeli i na domaći parket te puno lakše od očekivanog nanijeli poraz iskusnim i neugodnim gostima iz Siska.
Komentar na utakmicu dao je Filip Dumbović: „Iznimno sam sretan zbog pobjede. Predmnijevao sam tešku utakmicu protiv iskusnih protivnika iz Siska, no pokazalo se kako smo ipak bili prejaki za njih. Sada se okrećemo utakmici protiv Daruvara, gdje pobjedom možemo praktički osigurati prvo mjesto na tablici. To će nam biti jedna od važnijih utakmica ove sezone.“
2. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA, 16. KOLO
OK GORICA – OK QUIRIN 3:0 (25:13, 25:18, 28:26)
Trener Mišković preuzeo odgovornost nakon utakmice u Našicama: Bili smo bez energije i bez karaktera
Velika Gorica ponovno trči: Turopoljski polumaraton vratio se na gradske ulice
[FOTO] Humanitarka za Brzog: Pobjednički trofej u rukama ekipe Hmelas, nagradu Domagoj Matezović - Mić za najboljeg igrača osvojio Josip Purgar
Podmetnuli požar zbog iznude, u opasnost doveli stanare zgrade, šteta je milijunska
Dan državnosti obilježen u Velikoj Mlaki uz molitvu, sjećanje i zahvalnost hrvatskim braniteljima
VE-GO-RA organizira besplatne radionice za poduzetnike i buduće poduzetnike