Odbojkašice Velike Gorice osvojile međunarodni turnir Sv. Lucije
U velikogoričkoj Gradskoj sportskoj dvorani održan je međunarodni odbojkaški turnir Sv. Lucije.
Na kraju su domaće igračice Odbojkaškog kluba Velika Gorica slavile, u konkurenciji svoje druge ekipe te OK Glina, OK Posavina Brod iz Slavonskog Broda, OK Prijedor (BiH) i OK Victory Novi Travnik (BiH).
Pojedinačne nagrade otišle su u ruke Mateje Fabijanac i Lucije Jozepović.

"Hvala svima na prekrasnoj igri i druženju," poruka je iz kluba.
NAKON ZIMSKE PAUZE - GRADSKI DERBI
Prošli tjedan odigrano je i posljednje ovogodišnje kolo 1. B HOL - Sjever prije odlaska na 'zimsku' pauzu.
HOK Gorica je poražena u Varaždinu kod OK Kitro s 3:0 (25:12,25:21,25:13).
Dvoboj 11. kola odbojkašice Velike Gorice izgubile su također bez osvojenog seta od druge ekipe Olimpika (17:25, 23:25, 11:25).
Natjecanje se nastavlja 22. siječnja, kad je na rasporedu veliki gradski derbi OK Velika Gorica i HOK Gorica.

Galerija slika
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
