Odra s igračem manje uzela bod u susjedskom derbiju u Lukavcu

28.03.2021. / Damir Žbulj

Nakon remija u velikom derbiju s Ravnicama i poraza od Rugvica Save 1976 nogometaši Lukavca nisu do pobjede uspjeli doći niti u susjedskom okršaju s Odrom, ekipom koja se nalazi pri dnu četvrtoligaškog poretka.

Završilo je bez postignutih pogodaka...

Gosti su od 68. minute igrali s igračem manje, kad je drugi žuti karton zaradio Karlo Bundek, ali niti to nije pomoglo momčadi Slavena Batovanje da dođe do vrijednih bodova u borbi za naslov prvaka. Ravnice u nedjeljnom gostovanju kod Croatije u Hrastju imaju priliku napraviti malu razliku na vrhu ljestvice.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Niki Orešković 75'), Mario Meter, Marko Grdenić, Hrvoje Humeljak, Albert Valentinčić (Ivan Krpečanec 46'), Josip Grdenić, Matija Ezgeta, Dino Konjevod (Benito Elez 46'), Matej Puntarić.

NK ODRA: Mate Zubak, Josip Pavek, Marin Filipović, Jurica Rogić, Tomislav Adžaga, Mateo Kljajić (Dejan Debijađi 71'), Filip Luter, Haithem Hanachi, Admir Tahirović, Ćiril Guja (Ivan Jurkin 90'), Karlo Bundek.

Dinamo je u Odranskom Obrežu remizirao s neugodnim Rugvičanima. Antonio Lukić realizirao je kazneni udarac u 33. minuti, ali su gosti u finišu prvog dijela preko Muse Ugbedea uspjeli doći do izjednačenja. U nastavku su mreže mirovale pa je završilo 1:1.

NK DINAMO (OO): Zlatko Šolčić, Karlo Rebernjak, Ivan Jurač, Antonio Lukić, Tomislav Janječić, Ivan Batinić, Domagoj Halama (Vladimir Vinković 80'), Danijel Savičić, Pejo Pejić, Luka Klišanin (Luka Budinščak 64'), Mamadou Papa Seck.

U nedjelju Gradići gostuju kod Save Strmec.