Odranski Obrež slavi veliku pobjedu u susjedskom derbiju s Lukavcem

02.05.2021. / Damir Žbulj

Uvjerljivim porazom u velikom susjedskom derbiju kod Dinama u Odranskom Obrežu nogometaši Lukavca sasvim su se moguće oprostili od utrke za prvaka 4. NL Središte Zagreb.

Ključni trenuci dogodili su se početkom utakmice i u otvaranju drugog poluvremena.

Tomislav Janječić načeo je goste u petoj minuti, dok je Domagoj Halama u 54. udvostručio prednost Dinamovaca.

Konačnih 3:0 postavio je desetak minuta prije kraja Luka Klišanin, koji je upravo umjesto Halame u nastavku ušao u igru.

Lukavec je imao svoje prilike, ali ih nije iskoristio.

Ima se do kraja sezone još puno za igrati, još je ostalo devet kola, ali uz odigrani susret više razlika za vodećim Ravnicama je osam bodova, a lider trenutno ne izgleda kao da će ispustiti ovu veliku prednost. U nedjelju gostuje kod Stubice.

Odra je u 25. kolu poražena s 2:0 kod Sutle Laduč, dok Gradići na svom travnjaku još igraju protiv Rugvica Save 1976.

NK DINAMO ODRANSKI OBREŽ: Zlatko Šolčić, Domagoj Halama (Luka Klišanin 66'), Karlo Rebernjak, Vladimir Vinković, Ivan Jurač, Antonio Lukić, Tomislav Janječić (Josip Ćorić 69'), Danijel Savičić, Mamadou Papa Seck, Stipe Jurilj (Tomo Kalaj 85'), Ivan Fabijanec (Deni Bencetić 55').

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Domagoj Lagundžija (Niki Orešković 68'), Luka Kovačić, Hrvoje Humeljak (Ivan Kaurin 82'), Luka Borković, Josip Grdenić, Matija Eugeta (Mario Meter 66'), Petar Gudelj (Dino Konjevod 15'), Matej Puntarić, Ivan Krpečanec.