Pioniri Gorice osvojili 'malu' Kutiju šibica: Ivan Grahovac najbolji vratar, 'Franjo' Chinedu Echue najbolji strijelac
Mlade nade HNK Gorica pokazale su kako se dobro snalaze i na parketu i to na najprestižnijem malonogometnom turniru u Hrvatskoj, legendarnoj Kutiji šibica.
Pioniri 2009. godišta, pod vodstvom trenera Borisa Trivunova, u svojoj su dobnoj kategoriji na tzv. 'Maloj Kutiji šibica' bili najbolji!
U svojoj skupini bili su ispred Rudeša II, NK Dubrava i NK Bregana, dok su u nastavku natjecanja dobili i vršnjake NK Zagreb, prve ekipe Rudeša i NK Bubamara.
U poluzavršnici su se našli još i Lučko, NK Zagorec i NK Sesvete, a Goričani su pokazali najviše te su zasluženo stigli do trofeja.
Nagradu za najboljeg vratara dobio je Ivan Grahovac, a najbolji strijelac turnira bio je 13-godišnji Francis 'Franjo' Chinedu Echue, koji je ovog ljeta u Goricu stigao iz NK Bubamara, gdje je i počeo s nogometom, prije šest i pol godina.
[VIDEO] Slavlje mladih nada goričke odbojke protiv zagrebačke Mladosti!
Ekonomska škola „Virtualnom plesnom showu“ – podržimo ih svojim glasom na putu do pobjede!
Sjajan rezultat akcije Crvenog križa: Prikupljeno 214 doza krvi!
Počinje ljetno računanje vremena: Kazaljke sata "guramo" unaprijed!
Zbog nevremena više od 400 intervencija na području Zagrebačke županije: Stožer obišao najpogođenija područja
Stigli rezultati Dječje smotre folklora: OSS Buševec, FA Šiljakovina i FA Turopolje predstavljat će nas na županijskoj razini