
Plivački klub Gorica na prestižnom Zlatnom medvjedu: Posebne čestitke Luciji Zajec na dva finala
10.06.2024. / Damir Žbulj
Na zagrebačkim Sveticama održano je 38. izdanje tradicionalnog plivačkog mitinga Zlatni medvjed, u organizaciji PK Medveščak.
Boje našeg grada na ovom prestižnom međunarodnom natjecanju branili su mlađi juniori i juniori Plivačkog kluba Gorica, a Lovro Brekalo, Ivan Vidaković, Karlo Vedrina i pogotovo Lucija Zajec, ostvarili su nekoliko zapaženih rezultata.
"Čestitke svima na odličnim utrkama, a posebno Luciji, koja je u svojoj kategoriji izborila dva popodnevna finala u disciplinama 50 metara leđno i 50 slobodno," javila je trenerica Sara Brajković.
Ovogodišnje izdanje Zlatnog medvjeda bilo je uvršteno u World Aquatics kalendar, kao međunarodno natjecanje za isplivavanje normi za Olimpijske igre u Parizu.
Zadnje objavljeno

Carević dobio iskusnog stopera: Debitira protiv engleskog Charltona

Breška liga stiže u Kravarsko: Maksimalna Velika Buna igra s braniteljima naslova iz Šiljakovine!

Obrezina u stopu prati Kurilovec i Ščitarjevo: U subotu MNL VG Sjever stiže na Pleso

Čička Poljana dočekuje Turopoljsko-posavsku ligu: Lazina i Pešćenica u lovu na Kučane

Trgovine u dva naselja najavile zatvaranje, mjesni odbori se angažirali: „Turopoljem će kružiti vozilo koje će prodavati kruh”

Provale: Iz kuće u Lederovoj ukradeni nakit i sat, lopov u Mlaki demontirao klima uređaj
