
Plodonosna godina turopoljskog nogometa
Nogometni savez Grada Velike Gorice pod predsjedanjem predsjednika Željka Mihalja u prostorima Nogometnog kluba Kurilovec održao je 21. redovnu Skupštinu. Od 27 delegata, Skupštini je bilo prisutno njih 24, a sve odluke koje su se našle na dnevnom redu usvojene su jednoglasno.
-Bila je jedna od najboljih godina turopoljskog nogometa. HNK Gorica ostvarila je plasman u Prvu ligu, što je veliki uspjeh za cijelo Turopolje. Kurilovec nam je stabilan trećeligaš, a vjerujem kako će doći i do poboljšanja statusa nekih klubova- kazao je predsjednik Željko Mihalj, podvukavši problem trenera.
-Problem će nam u naredno vrijeme postati treneri, budući da nećemo imati dovoljno licenciranih trenera- istaknuo je Mihalj.
Skupštinarima se obratio jedino predsjednik Nogometnog saveza Zagrebačke županije, Nenad Črnko koji se obratio i ispred svog kluba HNK Gorice, istaknuvši kako klub danas ima u natjecanju dvije kategorije juniora, tako da će u budućnosti biti dosta igrača za sve klubove.
-Ne smijemo zaboraviti da su igrači ponikli u malim klubovima nositelji naše reprezentacije i svih jačih klubova. To moramo poticati, no nažalost u Velikoj Gorici nemamo poziciju kakvu smo prije imali, jer smo pali ispod 50 posto proračunskih sredstava od strane Zajednice športskih udruga- rekao je Črnko.
Osim što je zbog preseljenja Saveza na novu adresu došlo do kozmetičke promjene Statuta, došlo je i do promjene u Izvršnom odboru odakle je na osobni zahtjev razriješen Mile Lokmer, umjesto kojeg je novim članom imenovan Antonio Veldić.
Galerija slika

Velečasni Vladimir Cvetnić proslavio 50 godina svećeništva u kapeli svetog Vida u Mraclinu

Borba za trofej na Leštantu: Igra se Kup Turopoljsko-posavske lige

Lučelnica dočekuje Brešku ligu na Lukinić Brdu: Novo Brdo čuva netaknutu mrežu, Dubranec i Šiljakovina u derbiju na kraju dana

Oproštaj od goričkog travnjaka protiv Nogometnog sindikata: Volio bih stvarno da ovaj tjedan i potpišemo s igračima s kojima pregovaramo

Idući tjedan novo zaprašivanje komaraca na području svih velikogoričkih naselja

Velika pobjeda Deana Klafurića, Široki 'okrenuo' Dinamo u Sloveniji: Naravno da nam to puno znači, ali ne treba sada zbog toga raditi neku euforiju
