Poraz Gorice na premijeri od Dinama II

18.08.2017. / Sportska redakcija

Iščekivao se novi prvenstveni start s velikim nestrpljenjem u redovima Gorice kojoj je ovo osma uzastopna sezona otkako se natječe u drugoligaškoj konkurenciji. Nažalost, debi na klupi Gorice Dean Klafurić neće pamtiti po dobrome, jer Dinamo II je po prvi puta slavio u Velikoj Gorici.

Nakon devedeset minuta igre bilo je 2:0 za goste iz Maksimira, a konačan dojam je složit će se svi kako su igrači Gorice ostali dužni. Šteta, jer tko zna u kojem bi smjeru krenula utakmica da je kojim slučajem vratar Kristijan Kahlina u 20. minuti poentirao s jedanaest metara nakon što je u kaznenom prostoru srušen Hrvoje Humeljak. Međutim, njegov pokušaj pročitao je njegov kolega Dinko Horkaš sačuvavši svoju mrežu netaknutom.

Otišlo se tako na odmor bez pogodaka, a tvrda i čvrsta utakmica odlučena je u periodu od 55. do 73. minute kada su se dogodili svi najvažniji trenuci susreta. Najprije je u 59. minuti isključen Mario Marina, a veliki propust sudac Andrej Burilo napravio je u 61. minuti kada nakon igranja Filipa Uremovića rukom nije pokazao na bijelu točku.

Gosti su susret u svoju korist prelomili u 73. minuti kada je Cekici pogodio za vodstvo Modrih, da bi pobjedu sastava trenera Igora Jovičevića u sudačkoj nadoknadi potvrdio Ivan Božić.

2. HNL, 1. KOLO
HNK GORICA – GNK DINAMO II 0:2 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Cekici (73), 0:2 Božić (90)
HNK GORICA: Kahlina, Čagalj, Matošević, Jančetić, Ljubisavljević, Žutić, Zenko, Humeljak (od 78. Pejić), Sedlaček (od 64. Milanović), Povoljnjak (od 56. Muhar), Marina. TRENER: Dean Klafurić
GNK DINAMO II: Horkaš, Uremović, Čabraja, Plantak, Stolnik, Perić (od 46. Hudećek), Špikić, Muhar, Ćuže (od 55. Božić), Cekici, Jurilj (od 83. Anić). TRENER: Igor Jovičević

Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II Poraz Gorice na premijeri od Dinama II