Poraz Gradića u Savskom Marofu

04.09.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Gradića doživjeli su i drugi minimalni gostujući poraz. Nakon što su u Karlovcu pokleknuli tek u posljednjih pet minuta susreta i u Savskom Marofu ostali su kratki za jedan gol. Domaćini su do tri boda došli pobjedom od 2:1 u kojoj su sva tri pogotka pala u prvom dijelu.

Savski Marof je preko Mlinarića i Landripeta poveo s 2:0 u 25. minuti, da bi Budimir u 38. smanjio prednost. Prije njega kazneni udarac za Gradiće nije realizirao Bogović. Iako su gosti u posljednjih petnaset minuta imali dva igrača više zbog isključenja Landripeta i Kalamira do izjednačujućeg pogotka nisu uspjeli doći.