Povijesno slavlje Futsal Gorice: Petrinjčica osjetila snagu Taurusa
Povijesnu pobjedu upisala je Futsal Gorica u svom prvom službenom nastupu! U dvoboju prvog kola 2. HMNL Zapad Taurusi su na parketu Gradske sportske dvorane nadigrali Petrinjčicu rezultatom 5:1 (2:1) te su tako na terenu najavili kako će u svojoj prvoj sezoni postojanja napasti naslov drugoligaškog prvaka i pokušati odmah izboriti ulazak u hrvatsku futsalsku elitu.
Igor Mostarlić okupio je respektabilnu momčad, kombinaciju mladosti, talenta i iskustva, koja bi pod vodstvom Tina Čirjaka i Ivana Dodleka trebala napredovati iz tjedna u tjedan.
Gosti iz Petrinje čak su i prvi došli do prednosti, u trećoj minuti preko Ivana Matića, no, uskoro je baš Čirjak izjednačio, a kapetan Dino Bartoluci svojim prvim pogotkom na utakmicu donio i preokret.
U nastavku gosti nisu imali previše šansi, a pogotkom Brune Devčića, novim golom Bartolucija te zgoditkom Darija Šestića, crveno-crni dolaze do zasluženog slavlja, vjerujemo prvog od mnogih ove sezone.
Nažalost, zbog epidemiološke situacije utakmice je odigrana bez gledatelja, ali se nadamo kako će se i to uskoro promijeniti i kako će Futsal Gorica imati glasnu podršku navijača. Velika Gorica i Turopolje poznati su po dobrim haklerima i ljubiteljima malog nogometa i klub će sigurno imati i onaj 'vjetar u leđa' s tribine kakvu i zaslužuje.
KRAJ │ Sjajan ulazak u sezonu! Momčad Futsal Gorice u prvoj službenoj utakmici upisala je prva tri boda! Crveno-crni su...
Posted by Futsal Gorica on Sunday, September 27, 2020
FUTSAL GORICA: Pavao Ježić (V), Ivan Šulentić, Dino Bartoluci, Dario Šestić, Antonijo Papac - Andrija Budimir (V), Bruno Devčić, Matija Ceraj, Tino Čirjak, Marko Šulentić, Josip Gorup, Leonardo Mostarlić.
Dva pogotka Hajduka za četvrto ovosezonsko mraclinsko slavlje
Prvo slavlje goričkih stolnotenisačica, stolnotenisači nastavili savršen pobjednički niz: Pokazali smo kako smo dobra ekipa, isključivo s dečkima iz našeg pogona!
„Priča o Domovinskom ratu“: Djeca hrvatskih branitelja organizirala program u Donjoj Lomnici
Rukometaši Gorice u završnih deset minuta 'poklonili' bodove Umagu
Treće uzastopno slavlje Bikova: Sve je bilo u našim rukama
Pušić i Kovačević osigurali slavlje Jelačića nad drugoplasiranim Kloštrom, Klas i Lomnica remizirali u Mičevcu, u nedjelju veliki derbi Bune i vodećeg Poleta