Premijerligaški rival protivnik Gorice u osmini finala Kupa
U prostorijama Hrvatskog rukometnog saveza izvučeni su parovi osmine finala Kupa Hrvatske za rukometaše i rukometašice.
Mjesto među 16 najboljih osigurali su i rukometaši Gorice, koji će se za četvrtfinale kod kuće boriti protiv premijerligaškog rivala iz Sesveta.
Nakon 12 odigranih prvenstvenih kola Sesvete su jesenski dio sezone završile na šestoj poziciji s 11 bodova, dva više od Gorice, koja je trenutno osma.
U međusobnom ovosezonskom dvoboju u četvrtom kolu Premijer lige Sesvete su na svom parketu slavile rezultatom 28:26 (11:16).
Utakmica osmine finala Kupa na rasporedu je 7. veljače.
U preostalim susretima sastaju se Ribola Kaštela – Umag, Bjelovar – Dubrava, Split – Spačva Vinkovci, Nexe – Zamet, Borovo – PPD Zagreb, Osijek – Mladi Rudar i Medveščak ZG – Varaždin 1930.
(Damir Žbulj, Foto: HRS)
Radionica tradicijskih glazbala: Zasviraj gajde uz Stjepana Večkovića u Gradićima
Velikogoričanin Bruno Mikolaš izabran za zamjenika predsjednika Savjeta mladih Zagrebačke županije
Srpanjski susreti u Šćitarjevu uz nastupe KUD-ova i besplatne porcije pečenog vola
Velikogoričke mažoretkinje osvojile tri srebra na Europskom prvenstvu održanom u Varaždinu
Petrovina na Plesu nastavila savršen pobjednički niz: U subotu se MNL VG Sjever igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
Galović 'trpa' i dalje, nevjerojatni povratak Dubranca: Vodeća Lučelnica u subotu dočekuje Brešku ligu, igra se veliki derbi Donjeg Hruševca i maksimalne Velike Bune