Prilika za prve bodove bit će doma protiv Zaprešića

06.10.2020. / Damir Žbulj

Rukometašice velikogoričkog Udarnika upisale su i drugi poraz na otvaranju povratničke sezone u 2. HRL - Zapad. Nakon gubitka bodova kod Rudara u Labinu, bolje su u drugom kolu bile i rukometašice Zameta u Rijeci.

Dobro se ekipa Udarnika držala prvo poluvrijeme, zaostatak na semaforu je bio samo tri pogotka (13:10), međutim, domaće igračice u nastavku dodatno podižu razinu svoje igre i dolaze do sigurnog slavlja rezultatom 29:20.

Marija Kusanić je predvodila Udarnik s devet golova, od čega tri s linije sedam metara. Gabrijela Skrbin i Katarina Gujić dodale su svaka po četiri, a u listu strijelaca su se upisale još Dora Sertić, Ines Petković i Anja Jambrešić. U Rijeci su bile još i Ema Burić, Ana Cerovski, Lana Vrdoljak, Lana Dunđerović, Magdalena Jurić, Ana Kocet i Mia Crnolatac.

U trećem nastupu igračice Tomislava Mesarova napokon igraju na svom terenu, što će vjerujemo i iskoristiti, a u goste im u subotu stiže Zaprešić.