Radoš: Nakon pobjede nad Cedevitom smo se emocionalno 'ispuhali', a imali smo i dosta problema s ozljedama
Iznenađujući poraz upisali su košarkaši Gorice na gostovanju u zagrebačkoj Dubravi. Furnir je posljednji na ljestvici HT Premijer lige, ali je 'fenjeraš' pronašao rješenje kako zaustaviti Bikove.
"Imali smo probleme kroz cijeli tjedan nakon pobjede nad Cedevitom gdje smo se emocionalno ispuhali. Imali smo dosta problema s ozljedama, Cinac nije trenirao zbog povrede stopala, Baković je imao problema s trbušnim zidom. Izgubili smo i Batura kojemu koljeno još uvijek nije kako treba. I jednostavno sve ono što na treningu nismo mogli raditi ogledalo se u ovoj utakmici. Dubrava se skupila, igrali su s tri visoka i s dosta preuzimanja, igrali su i zonu, a naši šutevi danas nisu ulazili. Imali smo igru, bili su to otvoreni šutevi, ali jednostavno nisu ušli. Dubrava se skupila, imali su dosta kontranapada i zasluženo su pobijedili," pokušao je pojasniti razočaravajuće izdanje svoje momčadi trener Bože Radoš.
-->>> Razočaravajuća partija Bikova u zagrebačkoj Dubravi
Kapetan Borna Kapusta uklopio se u goričko sivilo: "Dobro su otvorili utakmicu, pogodili su neke šuteve i tu su se razigrali. Nama dosta igrača nije treniralo prošli tjedan, jer su se vraćali iz ozljeda, tako da nam je rotacija skraćena. Ali, to ne umanjuje pobjedu Dubrave koja je po svemu bila zaslužena."
Već u utorak Gorica gostuje u Zadru kod Sonik Puntamike, u ranije odgođenom dvoboju 16. kola hrvatskog prvenstva.
Lukavec u znaku starinskih igara: Više od 120 klinaca pokazalo da je lopta još uvijek zakon
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak