Remi Taurusa za kraj godine

22.12.2020. / Damir Žbulj

Nakon izlaska iz samoizolacije Futsal Gorica odigrala je posljednju ovogodišnju utakmicu. Važan dvoboj na gostovanju u Puli kod Verude završio je bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Uzbudljiva utakmica u Domu sportova Mate Parlov ponudila je preokret Goričana, ali i pogodak domaćih u zadnjoj minuti dvoboja za podjelu dvoboja.

Veruda je bila bolja u prvom dijelu, propustila nekoliko izglednih prilika, ali i otišla na predah s minimalnim vodstvom, poslije kornera Moravca i pogotka Husarića, dvije minute prije poluvremena.

Gorica je bolja u nastavku, što je u 29. minuti izjednačujućim golom potvrdio Ceraj. Ramadani je ubrzo domaćinu ponovno osigurao prednost, ali u narednim minutama Ivan Šulentić i Antonijo Papac kreiraju potpuni preokret.

Ipak, 40 sekundi prije kraja Husarić postavlja na konačnih 3:3.

Gorica može žaliti zbog ispuštene pobjede, no, imala je i Veruda svoje prilike i remi je možda i najpravedniji ishod.

Na zimsku pauzu kao vodeća ide Futsal Pula s 27 bodova, tri više od Novog Marofa i pet od Gorice. MNE Veruda također ima 22 boda, ali i utakmicu manje.

MNK FUTSAL GORICA: Pavao Ježić - Dino Bartoluci, Dario Šestić, Tino Čirjak, Darko Duvnjak; Tomislav Hercigonja, Bruno Devčić, Mateo Čekol, Ivan Šulentić, Igor Mostarlić, Petar Ježić, Matija Ceraj, Antonijo Papac, Josip Gorup.