Rugvica šokirala Turopoljac

14.09.2016. / Nefertum IT
Najzanimljivija utakmica petog kola Prve županijske lige odigrana je na Knejama u Kučama gdje je domaći Turopoljac ugostio Rugvicu. Očekivao se u domaćim redovima nastavak uspješnog rezultatskog niza. Optimizam je zračio na svakom koraku, no nakon devedeset minuta nikome nije bilo jasno što se dogodilo. Gostujući igrači nokautirali su Turopoljac sa 6:2 ostavivši trenera Vladu Horvata u velikim brigama uoči nedjeljnog gostovanja u Vukovini kod momčadi Bana Jelačića.

Tijek utakmice nije sugerirao ovakav rasplet jer su domaći nogometaši preko Petra Milatovića poveli u 26. minuti. Do odlaska na odmor gosti preko Krune Fištera preokreću rezultat u svoju korist, da bi u drugih 45. minuta do vrha napunili mrežu domaćeg vratara Nikole Dolačkog. Briljirao je upravo Fišter koji se još u tri navrata upisao u strijelce.