S novim loptama u nove pobjede
U prostorijama Hrvatskog odbojkaškog saveza predsjednik Ante Baković, direktorica Valentina Bifflin i stručni tajnik Frane Žanić poklonili su lopte klubovima HOK Gorica, HAOK Dubrava, OK Don Bosco, ŽOK Ivanec i OK Petrinja u znak zahvalnosti za pomoć pri organizaciji Europskog U16 prvenstva u Zagrebu te im poželjeli puno sreće i uspjeha u ovoj sezoni.
Na sastanku je sudjelovala i Diana Reščić Breko, v.d. predsjednica HOK Gorica, a lopte Mikasa Golden League 2019 će koristiti i seniorke u 1. B ligi - Sjever, ali i razvojna ekipa koja nastupa u 3. Nacionalnoj odbojkaškoj ligi.

"Hvala našim klubovima i s nestrpljenjem očekujemo nove uspješne suradnje," poručili su čelnici Hrvatskog odbojkaškog saveza.
Nove lopte bit će u akciji već ove nedjelje od 13 sati u Gradskoj sportskoj dvorani, kad u goste HOK Gorica stiže ŽOK Vrbovec.
Dođite na Dan otvorenih vrata i upoznajte DVD Staro Čiče
Radovi u Ulici Nikole Kramarića teku prema planu, zatvoren dio na raskrižju sa Zagrebačkom
Vikend za pamćenje goričkih plivača: Ivan Vidaković četvrti na regionalnom prvenstvu Hrvatske, srušeni i brojni osobni rekordi
Mičevec slavi Dane svetog Benedikta
Mažoretkinje PK Barbara pokorile Europu: U Veliku Mlaku donose čak 26 medalja!
Nastavak suzbijanja komaraca u više gradskih četvrti