S novim loptama u nove pobjede
U prostorijama Hrvatskog odbojkaškog saveza predsjednik Ante Baković, direktorica Valentina Bifflin i stručni tajnik Frane Žanić poklonili su lopte klubovima HOK Gorica, HAOK Dubrava, OK Don Bosco, ŽOK Ivanec i OK Petrinja u znak zahvalnosti za pomoć pri organizaciji Europskog U16 prvenstva u Zagrebu te im poželjeli puno sreće i uspjeha u ovoj sezoni.
Na sastanku je sudjelovala i Diana Reščić Breko, v.d. predsjednica HOK Gorica, a lopte Mikasa Golden League 2019 će koristiti i seniorke u 1. B ligi - Sjever, ali i razvojna ekipa koja nastupa u 3. Nacionalnoj odbojkaškoj ligi.

"Hvala našim klubovima i s nestrpljenjem očekujemo nove uspješne suradnje," poručili su čelnici Hrvatskog odbojkaškog saveza.
Nove lopte bit će u akciji već ove nedjelje od 13 sati u Gradskoj sportskoj dvorani, kad u goste HOK Gorica stiže ŽOK Vrbovec.
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta