Ščitarjevo čuva prednost ispred Velike Mlake i Kurilovca: U subotu se igra u Petrovini, dan prije Oluje u Rakarju
Velika Mlaka je bila domaćin šestog kola Malonogometne lige VG Sjever, a uz odličnu feštu, gulaš, tamburaše iz TS Trešnja i cjelodnevnu proslavu Dana mjesta i blagdana svete Ane, bilo je sjajnih utakmica na umjetnoj travi ŠRC Jure Mihalj – Đuro!
Ščitarjevo je zadržalo lidersku poziciju sigurnom 4:1 pobjedom nad Obrezinom, golovima Matića, Šalkovića, Caganića i Tadića.
Prvi pratitelji Kurilovec i Velika Mlaka zadržali su korak za liderom, Velika Mlaka je deklasirala Kosnicu sa 6:1, dok su Kurilovčani nadigrali Petrovinu sa 4:0.
Gradići su s 2:0 dobili Mičevec, a Rakarje je s 2:1 bilo bolje od Plesa.
Stanje na vrhu je tako ostalo nepromijenjeno, Ščitarjevo ima u šest odigranih utakmica pet pobjeda i remi te je na 16 bodova, dok Velika Mlaka i Kurilovec imaju tri boda manje.
Još su tri kola do kraja, u subotu 2. kolovoza MNL VG Sjever seli u Petrovinu, dan prije Oluje i proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja igra se u Rakarju, a velika završnica je 9. kolovoza u Kosnici.
Galerija slika
Posavec slavio u izravnom okršaju s Rakovcem i napravio ključan korak prema tituli prvaka: Derbi s 'velikim D', gledatelji su mogli uživati
Četvrti uzastopni poraz Mraclina, tri utakmice u nizu nisu zabili gol
Fešta nakon 155 dana: Kurilovčani se kod 'fenjeraša' vratili na pobjedničke staze!
Roko Marinković i Fran Josić viceprvaci Hrvatske: Dečki su pokazali od čega su sazdani!
Pocahontas stiže u Veliku Goricu! Ulaznice za predstavu u prodaji već danas!
U Gudcima posađen prvi Drvored srčekovaca u Hrvatskoj: "Ovo je sadnja uspomene, podrške i nade za budućnost"